Головна » 2017 » Ноябрь » 21 » МІСЬКА ОЛІМПІАДА ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ
15:26
МІСЬКА ОЛІМПІАДА ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

На базі колегіуму №16 (директор Буй Віта Віталіївна) в неділю 19 листопада 2017 року відбулись інтелектуальні змагання з математики – міська олімпіада юних математиків 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Всього в олімпіаді взяли участь 236 учнів.

З початком олімпіади всіх учасників привітала Луніченко Н.В., методист МК ДзГП.

Завдання для олімпіади підготовлені творчою групою вчених КВНЗ ДОІППО та надіслані електронною поштою в день проведення олімпіади. Кожен учасник був забезпечений завданнями, при цьому була надана інформація, що розв´язки олімпіадних завдань можна знайти на зазначеному сайті після 15.00.

В кожному кабінеті чергували вчителі колегіуму, які жодним чином не мають відношення до математики, тому і не змогли б надати допомогу учням.

Після співбесід з учасниками олімпіади вчителі зробили висновок, що учні 6-7 класів не хвилювались і були впевненні в своїх знаннях, а от учні 8-11 класів хвилювались і вважають завдання складними, але такими, які відповідають саме олімпіадному рівню.

Члени журі на чолі з Подберезною І.В., вчителем математики СЗШ №10, керівником ММО, опрацювали учнівські роботи, визначили переможців, склали командний рейтинг шкіл. Як і очікувалось серед учнів 8-11-х класів кращих результатів досягли учні технічного ліцею, НВО-ліцею НІТ, НВК-гімназії №11.  А в групі 6-7-х  класів серед переможців учні НВО-ліцею НІТ, НВК-гімназії №11, гімназії №39, СЗШ №44, 40,20,29,23,32.

Для роботи учнів, оргкомітету і членів журі  міської математичної олімпіади були створені комфортні умови в колегіумі №16.

                       

Переглядів: 150 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar