Головна » 2018 » Январь » 15 » МІСЬКА ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ "ВИБІР ЗА ТОБОЮ"
16:04
МІСЬКА ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ "ВИБІР ЗА ТОБОЮ"

Молодь – це потужна рушійна сила, а здорова молодь – це міцне суспільство.

З метою виховання у молоді активної життєвої позиції, спрямованої на утвердження здорового способу життя, профілактику негативних явищ та попередження асоціальної поведінки департаментом з гуманітарних питань міської ради року з початку 2017–2018 навчального року організовано проведення міської інформаційно-профілактичної акції «Вибір за тобою» у 17 загальноосвітніх школах та 6 вищих і професійно-технічних навчальних закладах міста. Охоплено інформаційно-профілактичною роботою 2624 осіб з числа учнівської та студентської молоді міста.

З молоддю обговорюються такі теми як: «Я маю право», «Наслідки правопорушень», «Правда про наркотики», «Шкідливість електронних цигарок та тютюнопаління», «Профілактика шкідливих звичок», «Попередження ранньої вагітності та венеричних захворювань», «Застереження суїцидальної поведінки та суїциду» та інше.

Завданням департаменту з гуманітарних питань міської ради є співпраця з кваліфікованими спеціалістам, які вивчають проблеми молоді сьогодні, проводять роботу щодо виявлення тих негативних явищ, які безпосередньо впливають на стан молоді сучасності. У зв’язку з цим, міська акція проводиться за участю Всеукраїнської благодійної організації «Новий час», Центру планування сім’ї та репродукції людини, Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції ГУНП та міського центру здоров’я та медицини спорту.

 

 

                     

Переглядів: 90 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar