Головна » 2019 » Май » 10 » МІСЯЧНИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ЗЕМЛЕ! ПЕРЕМОГУ НЕ ЗАБУДЬ!» У ЗЗСО№ 22
10:05
МІСЯЧНИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ЗЕМЛЕ! ПЕРЕМОГУ НЕ ЗАБУДЬ!» У ЗЗСО№ 22

У СЗШ № 22 (директор Худолєєва І.К.) завершився місячник національно-патріотичного виховання «Земле! Перемогу не забудь!», адже 9 травня – для усіх нас – особливе свято, незалежно від віку, переконань і національності. Останнім акордом місячника став святковий вогник «Мужність і відвага крізь покоління».

У цей день до школи завітали люди, яким ми вдячні за те, що вони подарували нам щастя жити, працювати, кохати, ті, хто заплатив своїм життям і покаліченою долею за наше майбутнє. Серед них – ветеран Збройних сил України, полковник у запасі Білоконь А.Ф., який провів справжній урок мужності для учнів 8-А класу «Не старіють душею ветерани». Затамувавши подих, слухали діти спогади сивого ветерана, ловили кожне слово, намагались усе закарбувати у свою пам’ять. Серед гостей були також учасник Великої Вітчизняної війни, відмінник народної освіти України Лапа Л.Є., журналіст-краєзнавець Циганок Н.О., член спілки письменників Придніпров’я Литвин М.С., в’язень німецького концтабору Лиша М.Т., члени міської Ради ветеранів: Обод Л.І., Криворучко О.І., Кравченко К.В., діти війни.

Учні підготували чудову концертну програму. Лунали пісні «Якщо б не було війни», «Хмари в блакитному», «Пісня про солдата», «Діти війни», «Вальс перемоги». Чудово були поставлені танцювальні композиції «До побачення, хлопчики», «Козаки в Берліні», «Нове покоління». А уривки із «Четвертої висоти», «Іван», «У бій ідуть одні бувалі», «Офіцери» нагадали всім події, які відбувались у ті далекі воєнні роки. Нікого не залишилось байдужим.

Надалі відбулася «Зустріч поколінь», де ветерани ділились своїми спогадами, а учні дякували їм за яскраві світанки, за тепле світло бузкової зорі, за те, що і в страшні воєнні роки вони думали про них. І як клятва звучали слова: «Для нас було, є і буде завжди – ніхто не забутий і ніщо не забуто».

              

Переглядів: 96 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar