Головна » 2018 » Апрель » 6 » МЕТОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ
14:44
МЕТОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ

В березні 2018 р. в закладах дошкільної освіти  № 12 «Сонечко» та  № 45 «Краплинка» відбулися  методичні зустрічі музичних керівників, метою яких було удосконалення практичних вмінь, ознайомлення з інноваційними технологіями в музичному вихованні дошкільників, обмін думками.

Заклад дошкільної освіти №12 «Сонечко» представив досвід роботи педагогічного колективу з використання конструктору ЛЕГО в освітньому процесі. Музичний керівник Черненко О.М. ознайомила присутніх з використанням Лего технологій в музично-естетичному вихованні дошкільників. Вихователь-методист Макшеєва Л.М. провела міні-тренінг, який розкрив творчий потенціал музичних керівників, виявив багату уяву та здатність до самовдосконалення.

В закладі дошкільної освіти №45 «Краплинка» музичні керівники мали змогу ознайомитись з технологіями арт терапії в музичному вихованні, методиками О.Соболєвої та К.Орфа. Музичний керівник закладу Слюсар Є.О. представила власні розробки заняття з музичного виховання  та розваги з використанням інноваційних технологій ( мнемотехніки, арттерапії).

Музичні керівники закладів дошкільної освіти взяли активну участь в обговоренні тем методичного об’єднання, а також охоче поділились власним досвідом щодо музично-естетичного розвитку вихованців.

На завершення методист дошкільної освіти департаменту освіти і науки міської ради Білоус С.В. наголосила, що перед музичними керівниками закладів дошкільної освіти  стоїть головне завдання – розкривати та розвивати природні задатки малюків, сприяти формуванню основ морально-естетичних якостей дітей, використовуючи сучасні інноваційні методики.

               

Переглядів: 57 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar