Головна » 2018 » Март » 30 » МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
12:56
МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Протягом місяця в закладах дошкільної освіти № 19 «Калинка», № 7 «Пролісок», № 32 «Дельфін» були організовані та проведені методичні об’єднання інструкторів з фізичної культури,  метою яких було узагальнення кращого педагогічного досвіду та впровадження інноваційних технологій з метою оздоровлення дітей дошкільного віку.

Інструкторами з фізичної культури були представлені інноваційні технології, які спрямовані на розвиток та потребу в щоденній руховій діяльності вихованців; розвиток фізичних якостей; підтримання інтересу у дітей до різних видів спорту та занять фізкультурою.

ЗДО №19 «Калинка» представив систему роботи з дітьми з використанням елементів степ – аеробіки та практичний показ сюжетних занять з дітьми середнього та старшого дошкільного віку, в яких діти в ігровій формі показали свої практичні навички та вміння з фізичного розвитку.

Педагогічний колектив ЗДО №7 «Пролісок»  поділився з колегами власним баченням сучасного нетрадиційного фізкультурного обладнання для активізації рухової активності дітей протягом дня. Також були представлені сучасні фізкультурно-оздоровчі технології: методика скандинавської ходьби, антистресова гімнастика за технологією Т.Ф.Акбашевої, використання нейрогімнастики в оздоровчій роботі з дітьми .

На базі  закладу дошкільної освіти – центру розвитку дитини  №32 «Дельфін» відбулись засідання інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти лівобережної частини міста. На засіданнях були розглянуті питання організації і проведення змагань «Веселий м’яч» з елементами футболу та «Веселі старти» з основних рухів та ігрових вправ в рамках проведення міського фестивалю «Гармонія руху». А саме: суддівство, форма проведення жеребкування, зонування видів програми, нагородження, тощо. Також було розроблено сценарій проведення фінальних міських спортивних змагань «Веселі старти», оновлені естафети та  спортивні вправи.

Організація та проведення методичних об’єднань інструкторів з фізичної культури сприяли підвищенню фахового рівня та допомогли молодим спеціалістам перейняти майстерність у більш досвідчених колег. 

              

Переглядів: 45 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar