Головна » 2018 » Февраль » 19 » МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
14:57
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

9 лютого 2018 р.  на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 19 «Калинка» відбулось методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти за темою «Застосування здоровяформувальних та здоровязбережувальних технологій в розвитку дитини дошкільного віку».

Метою заходу було підвищення професійного потенціалу інструкторів з фізичної культури через вивчення інноваційних підходів у фізичному виховані дошкільнят , забезпечення якості фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах дошкільної освіти в умовах сучасних інноваційних технологій.

На початку заходу  з вступним словом виступила директор закладу дошкільної освіти №19 «Калинка» Олійник А. О., яка наголосила на важливість застосування інноваційних технологій в системі фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах дошкільної освіти. Адже від стану здоровя підростаючого покоління залежить благополуччя і розвиток суспільства.     Вихователь-методист закладу Решетило Т. Л. ознайомила педагогів із здоровязбережувальними технологіями в формуванні не тільки фізичного, а й духовного розвитку дошкільників, презентувала проект «Школа молодих батьків» з циклу «Фізичне здоровя – головна умова духовного і морального здоровя дитини».

В практичному блоці  інструкторам з фізичної культури міста було запропоновано перегляд організованої освітньої діяльності: заняття з фізичної культури «Художники чарівних рухів» з застосуванням інноваційних технологій ( Хатха- Йога з малюками, ритмічна гімнастика на степ платформах, елементи бойового гопака). По завершені заняття інструктор з фізичної культури Шульженко О. А. презентувала досвід роботи з «Застосування інноваційних технологій  в фізично-оздоровчому розвитку дитини дошкільного віку» та ознайомила педагогів, які саме інноваційні технології у фізкультурно-корекційній роботі впроваджує дошкільний заклад: горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу) за авторською програмою Єфименко М. М., Мельниченко Ю. В.; кольоротерапія, фітбол-гімнастика, дихальна та пальчикова гімнастики, казкотерапія; танцювальна терапія (ритмопластика).

Колективом закладу оформлено виставку-огляд «Нетрадиційного, нестандартного фізкультурного обладнання» з природнього та інших матеріалів,  яке використовується на заняттях з фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі.

Підсумками методичного обєднання  було обговорення значення системності у використанні різних форм та методів роботи спрямованих на фізичний розвиток дошкільників в закладах дошкільної освіти.

Переглядів: 98 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar