Головна » 2017 » Декабрь » 5 » МЕТОДИЧНА ДЕКАДА МО ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
13:33
МЕТОДИЧНА ДЕКАДА МО ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

У КЗ "СЗШ № 23" пройшла методична декада МО вчителів початкових класів. 8 відкритих уроків вчителів-початківців, танцювально-спортивний флешмоб, засідання круглого столу, творча лабораторія, методичні майстер-класи - маємо що підсумовувати.
Такі декади проходять щорічно. Завжди є певний позитивний результат. Цьогорічна декада показала, що наші вчителі-початківці готові стати агентами змін у Новій українській школі, готові до впровадження нового держстандарту початкової школи та нової концепції початкової школи.
Усі відкриті уроки пройшли в атмосфері творчості та співпраці з учнями та батьками. Формування ключових життєвих компетентностей на основі якісних знань, впровадження інновацій, інтерактивні форми роботи, медіаграмотність учнів, інтегрований підхід до навчання та тісний зв'язок з життям, соціалізація - все це демонстрували наші вчителі під час відкритих уроків. 
«Здоров'я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність», «Громадянська відповідальність», «Екологічна безпека та сталий розвиток» - формування цих наскрізних ліній проходить через вивчення предметів у початковій школі нашими учнями. 
Не можна не відмітити високий рівень мультимедійної підтримки кожного з побачених уроків.
Шановні колеги Теодорович Людмила Олександрівна, Ярова Світлана Євгенівна, Бушева Людмила Євгеніївна, Невьодрова Наталія Никифорівна, Брусник Марія Михайлівна, Семенцова Наталія Василівна, Соколенко Ніка Миколаївна, Баклай Лариса Іванівна, велика подяка вам за вашу тісну співпрацю у одній команді. Ви продемонстрували високий творчий потенціал нашої початкової школи.
Нових вам звершень та подальших успіхів, здоров'я міцного, добробуту та затишку у ваших родинах!

Переглядів: 102 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar