Головна » 2017 » Ноябрь » 21 » МАТЕМАТИЧНИЙ ТУРНІР «ШАНС»
15:32
МАТЕМАТИЧНИЙ ТУРНІР «ШАНС»

За підтримки департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради в Придніпровському державному металургійному коледжі в рамках тижня науки проведено математичний турнір «Шанс». Активізація та мотивація пізнавальної діяльності, підвищення зацікавленості в засвоєнні математичних знань учнів 9-х класів шкіл міста такою була мета заходу.

В математичному турнірі взяли участь команди  загальноосвітніх навчальних закладів: № 36,  25, 10, 7, 19, 3, 15, 16,  28,  44, 8 , НВО- ліцей НІТ. Кожен з учасників команд мав шанс показати свої математичні знання, кмітливість, увагу, вміння працювати в команді, загальну ерудицію і просто грати. Після проведення відбіркового туру в півфінал вийшли команди ЗНЗ: 19, 16, 36, 25, 7, 3, 15, 8.

У півфіналі команди змагалися в конкурсах: «Хто краще знає математичні терміни», «Логічні задачі», «Третій-зайвий», за результатами яких в фінал вийшли учні колегіуму №16 і НВК № 3. Капітани цих команд змагалися у двох конкурсах - «Дешифрувальник» та «Бліц».  В чесній та запеклій боротьбі переможцями стали учні НВК № 3.

 Вітаємо команду НВК № 3 з перемогою в математичному турнірі «Шанс»!

Дякуємо департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за допомогу в організації заходу, всім вчителям та учням, які взяли участь в математичному турнірі «Шанс». Подяка викладачам металургійного коледжу Ханіній Н.О. та Ахман А. М. за якісну підготовку сучасного інтелектуального заходу.

                        

Переглядів: 101 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar