Головна » 2017 » Октябрь » 6 » «МАМА + Я»
09:59
«МАМА + Я»

Вже одинадцять років поспіль, завдяки Центру культури і мистецтв «Златоуст» (директорка Волошина Світлана Тимофіївна) діти пільгових категорій НВК «Гармонія» можуть відвідувати чудовий фестиваль «Мама + Я», який проходить в м Дніпро.

І цей рік не став винятком. Вихованці закладу взяли участь в Одинадцятому Благодійному регіональному фестивалі «Мама + Я», який відбувся на території креатив-клубу «Бартоломео».

Креативні майстер-класи з виготовлення букетів з цукерок, красивих сувенірів, робототехніки і малюнку на тілі, виготовлення цукерок і пряників, флористики і навіть з кування заліза, чудове частування і солодкі подарунки чекали дітей в цьому році, а також спілкування з цікавими людьми, зі своїми однолітками з інших міст і сіл Дніпропетровської області.

Тематика конкурсної програми в цьому році була «Творчість для дітей», тому танцювальний колектив НВК "Дніпрові зорі" представив на суд журі танець під назвою «Небувалий дощ» за мотивами однойменної казки відомого дитячого автора - Джанні Родарі.

За допомогою танцю дівчатка розповіли про небувалий дощ, який вибухнув один раз, і був особливий тим, що замість звичайних крапельок з неба падали льодяники. Саме цей небувалий дощ і подарував дівчатам I місце в творчому конкурсі, а шкільна футбольна команда, яка виступала на фестивалі вперше, посіла друге місце в футбольному турнірі. Як завжди фестиваль залишив незабутні враження , прекрасні спогади, а також бажання відвідати його знову.

 

                        

Переглядів: 50 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar