Головна » 2018 » Февраль » 19 » МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА
13:32
МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

15 лютого на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 10» Кам’янської міської ради (диреткор Савченко Г.О.) проведено майстер-клас для вчителів української мови та літератури  освітніх закладів м. Кам’янського за темою:  «Конструювання уроку української мови з використанням інтерактивної дошки».

Своєрідним знайомством із навчальним закладом для учасників заходу стала оглядова екскурсія в музеї Українського козацтва та історії  школи, проведена учителем історії Бєляніновою Альбіною Миколаївною. Її розповідь  продовжили учениці 4-А класу, які дуже артистично, яскраво привітали всіх зі Святом Стрітення, запалили стрітенську свічку та подарували гостям смачних жайворонків.

Далі своїм досвідом роботи з інтерактивною дошкою та програмою Еlite Panaboard  поділилася з колегами вчитель української мови та літератури Хріпко Вікторія Григорівна.  Учасники майстер-класу  побували в ролі учнів  7 класу на  уроці української мови «Лабораторія гібридних перетворень  або Узагальнення знань за темою «Дієприслівник як особлива форма дієслова»». Цей урок був представлений на Всеукраїнський конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки чи інтерактивної панелі в січні 2018 року. На завершення учасників майстер-класу чекав практикум  «Створення інтерактивних вправ  у програмах Еlite Panaboard, QR-reader та LearningApps».

Учасники семінару відзначили високу практичну цінність відвіданого майстер-класу, адже нова школа передбачає впровадження  сучасних мультимедійних, інтерактивних технологій.

Переглядів: 108 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar