Головна » 2018 » Июль » 13 » ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
12:23
ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Для дітей літо — без­турботна пора позитив­них емоцій та приємного відпочинку. А для педаго­гів — це відповідальна пора під час якої перед педагогами закладів дошкільної освіти щорічно постають завдання: як перетвори­ти знайомі дошкільникам ділянки дошкільного на­вчального закладу в не­звичайний світ та створи­ти сприятливі умови для повноцінного відпочинку і оздоровлення кожної дитини?

З 1 червня в закладах дошкільної освіти триває літня оздоровча кампанія, яка потребувала попередньої ретельної підготовки кожного педагогічного колективу. Колективами установ створено сприятливі умови для організації літнього оздоровлення малюків: здійснено комплектування груп за віковими ознаками, раціонально розподілені педагогічні кадри, створено умови для максимального перебування дітей на свіжому повітрі, озеленено територію, акцентовано увагу на здійсненні вітамінізації харчування, враховано складові природного оздоровлення, сплановано низку різноманітних розважальних заходів, які передбачають проведення розваг, загартовування, забезпечують фізичний розвиток дітей.    Особливістю роботи кожної освітньої установи у літній період є організація змістовного дозвілля дітей і перевага надається фізкультурно-оздоровчій роботі. Зокрема, передбачається проведення Днів здоров̓ я, спортивних ігор та естафет, цільових прогулянок, музичних розваг та літніх забав. Для зміцнення та загартування дитячого організму організовувається денний сон в умовах шорного доступу свіжого повітря, ходіння босоніж по траві, піску, виховання культурно-гігієнічних навичок.

Зацікавленність та небайдужість всіх працівників закладів дошкільної освіти міста у забезпеченні якісного оздоровчого періоду є результатом цікавого та змістовного дозвілля для малюків.

                

Переглядів: 266 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar