Головна » 2018 » Сентябрь » 5 » КВЕСТ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»
17:28
КВЕСТ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

03 вересня 2018 року в НВК №13 (директор Єфремова Л.С.) згідно чинної програми НУШ в 1-х класах після мандрівки до Країни «Першого дзвоника»  був цікаво проведений  квест «З Україною в серці».  Учителі перших класів залучили до дійства казкових героїв, учнів 11 класів, які ознайомили першокласників   з  великою шкільною родиною,  з традиціями, правилами поведінки та режимом роботи школи, маленькі школярі змогли познайомитися з правилами роботи бібліотеки, медичного пункту, їдальні, спортивного залу тощо.

Під час мандрівки на кожній зі станцій діти виконували різноманітні завдання, танцювали, грали, зустрічалися із казковими героями: Машою та Ведмедем, Колобком, Карлсоном, Пічкіним, відгадували загадки Букварика, давали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними учнями Королеві Знань.

Першокласники побували наче в казці і все це завдяки педагогу-організатору  Залогіній Т.В., медичній сестрі Титовій С.П.,   бібліотекарю Камишанській  О.В. та дорогим батькам, без яких це перше вересневе свято неможливо було б здійснити. Цей день назавжди залишиться в пам’яті малюків.

 

                     

Переглядів: 15 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar