Головна » 2018 » Июнь » 22 » КРУГЛИЙ СТІЛ "ВПРОВАДЖЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ АФЛАТОТ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ"
08:07
КРУГЛИЙ СТІЛ "ВПРОВАДЖЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ АФЛАТОТ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ"

20 червня в Дніпровській Академії Неперервної Освіти відбулось засідання круглого столу "Впровадження міжнародної програми з фінансової та економічної освіти "Афлатот", який був організований кафедрою початкової та дошкільної освіти та методичним кабінетом при департаменті з гуманітарних питань Кам'янської міської ради. Метою заходу було представлення досвіду роботи педагогічних колективів закладів дошкільної освіти міста №34 " Незабудка" та №38 "Пізнайко", які з 2016 року впроваджують програму "Афлатот" . 
Вихователі-методисти Генсецька Тетяна Петрівна та Тимохіна Ірина Миколаївна представили учасникам круглого столу концепцію та філософію "Афлатот", завдання програми та покрокову реалізацію в закладах дошкільної освіти. Також педагогами міста було проведено майстер-класи по створенню освітнього середовища за вимогами програми, а саме створення коректурних таблиць та Лепбуків, які є незамінними дидактичними посібниками в щоденному навчанні дошкільників основам економіки.
Творча атмосфера, мотивація до опанування новими знаннями та доброзичлива педагогічна взаємодія створили позитивний настрій кожного учасника круглого столу. Завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти Клімова Людмила Василівна наприкінці заходу відзначила професіоналізм педагогів м. Кам'янське та подякувала за співпрацю в організації обласного методичного заходу. 

                  

Переглядів: 87 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar