Головна » 2011 » Февраль » 24 » Креативний колектив – креативні діти
11:33
Креативний колектив – креативні діти

23 лютого 2011 року в середній загальноосвітній школі №10 проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів за участю заступника начальника управління освіти і науки міської ради Кожемякіної Ганни Іванівни.

Презентувала діяльність закладу директор школи Тарасова Валентина Архипівна. З доповіддю по темі «Конструювання та застосування  завдань творчого характеру для стимулювання розвитку креативних здібностей молодших школярів» виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Павелко Алла Володимирівна.

Учасники семінару відвідали уроки: математики в 1 та 4-А класі  (вчителі початкових класів Петрушкова Надія Федорівна, Фесан Світлана Вікторівна), української мови в 2-А, 3, 4-Б класах (вчителі: Семененко Світлана Володимирівна, Адісевич Лілія Олександрівна, Бурмістрова Галина Сергіївна ), образотворчого мистецтва та іноземної мови в  2-Б класі (вчитель початкових класів Шаталіна Віта Євгенівна, вчитель англійської мови Городецька Олена Олександрівна, вчитель німецької мови Пятенко Ірина Африківна), батьківські збори  в 4-Б класі «Діти очима батьків, батьки очима дітей» (вчитель Бурмістрова Г.С.), інтелектуальний  конкурс «Найрозумніший» для учнів 3-4 класів (заступник директора Павелко А.В.), шкільний музей Українського козацтва та історії школи ( заступник директора з виховної роботи Хріпко Вікторія Григорівна).

Вчителі початкових класів закладів освіти міста висловили велику подяку  за цікавий та  творчий підхід до навчання та виховання молодших школярів, побажали  педагогічному колективу СЗШ №10 успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!


Переглядів: 973 | Додав: uondmr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar