Головна » 2017 » Декабрь » 5 » КОНКУРС ЕСЕ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
13:42
КОНКУРС ЕСЕ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

За ініціативи Молодіжної ради вперше в місті пройшов конкурс есе англійською мовою. Захід проведено за підтримки департаменту з гуманітарних питань (відділ спорту та молоді) на базі комунального закладу «Централізована бібліотечна система м.Кам’янського» КМР.

Конкурс проводився у два тури. У відбірковому турі прийняло участь 23 учасники – учні та студенти технологічного, металургійного та медичного коледжів, центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, колегіуму № 16, гімназії №11, технічного ліцею та шкіл №№10, 38.

Учасниками фіналу стали 13 учнів та студентів. Так, 29 листопада протягом 40 хвилин конкурсанти писали есе англійською мовою, в рамках якого молодь описувала вислови відомого англійського письменника О.Генрі.

За результатами конкурсу ІІІ місце поділили учні колегіуму № 16 Новак Аліса та школи №38 Ткаченко Дмитро. ІІ місце посіли дівчата з гімназії №11 Мілян Ельза та колегіуму №16 Літвін Валерія. Переможницею І міського конкурсу есе англійською мовою, присвяченого 155-річчю видатного американського письменника О.Генрі стала учениця гімназії №11 Іванова Діана.  

         

Переглядів: 83 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar