Головна » 2017 » Декабрь » 19 » КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА КАМ’ЯНСЬКЕ РАДО ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЕГ
11:46
КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА КАМ’ЯНСЬКЕ РАДО ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЕГ

Колектив закладів дошкільної освіти міста Кам’янське радо зустрічали колег дошкільних закладів міста Новомосковська Дніпропетровської області, які мали можливість вивчати досвід роботи відділу освіти департаменту з гуманітарних питань, педагогічних колективів ДНЗ-ЦРД №30 «Мальва», №31 «Барвінок» та №32 «Дельфін» в різноманітних напрямках діяльності. Відкрите, щире, глибоке професійне і особистісне спілкування, обмін думками, матеріалами, ідеями, проведення майстер-класів. Такою стала ця зустріч. Організовувалась вона легко, проводилась активно і зацікавлено.

У СДНЗ-ЦРД №32 «Дельфін» (зав. Журавель І.О.) вивчалося питання ведення бухгалтерського обліку. Головним бухгалтером закладу Поживаторовою Т.М. була надана інформація про організацію бухгалтерського обліку у закладах з децентралізованою формою роботи бухгалтерської служби. Керівники були ознайомлені зі статутними документами, стандартами бухгалтерського обліку, порядком відкриття рахунків у Державному казначействі, отримали інструкції щодо ведення меморіальних ордерів, головної книги, карток аналітичного обліку, укладання договорів, складання тарифікаційних списків  та нарахування заробітної плати. Також прослухали рекомендації щодо ведення бухгалтерського обліку з харчування дітей та батьківської оплати у закладі.

Найсучасніші умови для утримання та виховання дітей ДНЗ-ЦРД №31 «Барівнок» (зав. Дарадан Т.М.) викликали професійне захоплення завідувачів міста Новомосковська: групові приміщення з ігровими та спальними кімнатами, музична і спортивна зала, басейн, лікувально-оздоровчий, психологічний та пізнавально-креативний центри, музейна кімната, кабінети корекційних педагогів. Керівники гуртків з іноземної мови, образотворчого мистецтва, комп’ютерної грамотності, народознавства ознайомили педагогів із особливостями організації гурткової роботи в умовах центру розвитку дитини та варіативною складовою дошкільної освіти.

ДНЗ-ЦРД №30 «Мальва» (зав.Сиротинська І.Н.) як учасник регіонального науково-педагогічного проекту «Управління екологічною освітою шкільного простору в інтересах сталого розвитку» звітував про проведення експерименту: «Педагогічна майстерня впровадження здоров’язбережувальних технологій в екологічному освітньому просторі регіону».

Скільки інновацій, яскравих ідей, тонкощів у використанні певних методик відкривається під час таких зустрічей! Отриманий результат – професійне збагачення колективів закладів дошкільної освіти обох міст та формування міцної професійної дружби.

Переглядів: 105 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar