Головна » 2017 » Ноябрь » 3 » КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ ДНЗ№ 35
15:36
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ ДНЗ№ 35

Турбота про підростаюче покоління – це, перш за все, турбота про майбутнє  держави. Розуміння цієї істини  є пріоритетом діяльності голови Кам`янської міської ради та депутатського корпусу. Піклування про створення комфортних умов перебування дітей дошкільного віку  в  закладах освіти , а саме реалізація масштабного проекту по теплозбереженню в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) - центр розвитку дитини № 35 «Попелюшка», в рамках якого був проведений капітальний ремонт будівлі з заміною дерев`яних вікон на металопластикові був  ініційований депутатом міської ради Миршавкою Сергієм Івановичем та втілений у життя завдяки особистій підтримці та  безпосередній допомозі  голови Кам`янської міської ради Білоусова Андрія Леонідовича.

2 листопада дошкільний заклад №35 «Попелюшка» відзначив подію завершення ремонту святковим концертом.  В цей день до закладу завітали шановні гості, причетні до цієї важливої справи:  голова міської ради Білоусов А.Л., депутат міської ради Миршавка С.І., директор департаменту з гуманітарних питань Онищенко Т.Я., головний спеціаліст департаменту Попова Ю.П. На свято були запрошені завідувачі дошкільних закладів мікрорайону, директора шкіл, представники батьківської громади.

У святково прикрашеному залі діти та педагоги радо зустрічали гостей. Щирі слова подяки прозвучали з вуст найменших мешканців міста, які говорили про те, що незважаючи на осінній дощовий день у садочку затишно, тепло і все це завдяки турботі міської влади.

Оплесками зустріли присутні виступ мера міста Кам`янське. Андрій Леонідович звернувся до присутніх з промовою,  в якій розповів, що до реалізації проекту по заміні вікон залучені кошти міського бюджету. Він наголосив, що цей проект є важливим кроком  по впровадженню ідей сталого розвитку та  запевнив, що це лише початок робіт по теплозбереженню закладів освіти,  які в перспективі будуть продовжені. Також Андрій Леонідович передав завідувачу закладу Кучер В.І. сертифікат на отримання офтальмологічних тренажерів. Всі присутні високо оцінили такий щедрий дарунок, адже у закладі виховуються та навчаються діти з особливими потребами,  а саме діти з вадами зору.

Депутат міської ради Миршавка Сергій Іванович, який вже не перший рік опікується проблемами дошкільного закладу та постійно надає допомогу у  покращенні матеріальної бази, наголосив, що  успішне впровадження проекту – це результат партнерської взаємодії голови міської ради, депутатів та педагогічного колективу.

Завідувач закладу Кучер В.І. від імені педагогів та дітей подякувала Андрія Леонідовича та Сергія Івановича за  розуміння проблем колективу закладу та надання такої вагомої допомоги.

Представник батьківського комітету Безкровна О.В. щиро подякувала  голові міської ради  та депутату за турботу про дітей, за створену в закладі  атмосферу затишку і тепла, яке зігріває душу та серце кожного з присутніх в залі та побажала подальших успіхів у справах на благо дітей, міста та країни.

Вірші, пісні,  таночки, які прозвучали у цей день у святковій залі -   демонстрація щасливого,  радісного прожиття малюками дитинства у  країні під назвою «Попелюшка».

Переглядів: 103 | Додав: pula | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar