Головна » 2018 » Сентябрь » 25 » ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА НА БАЗІ ЗДО№ 9
07:21
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА НА БАЗІ ЗДО№ 9

20.09.2018 на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 «Жар-птиця» Кам’янської міської ради відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році». У роботі наради взяли участь Попова Ю.П., заступник начальника відділу освіти, Білоус С.В. , методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста. Під час наради було розглянуто питання:

- про особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- про організацію методичної роботи в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- актуальні питання щодо наступності дошкільної та початкової освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи;

- сучасний медіа заклад дошкільної освіти : цілі, завдання, ресурси;

- Концепція розвитку педагогічної освіти: акцент на практиці;

- звіти учасників Всеукраїнських педагогічних заходів.

Нарада розпочалася з привітання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти №1 «Ясочка», №22 «Казкова країна», № 27 «Орлятко», які розпочали роботу на посаді вихователя-методиста з 01.09.2018 року. Методист департаменту з гуманітарних питань Білоус С.В. разом з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти привітали молодих колег, побажали їм наснаги у професійній діяльності, постійного самовдосконалення, спрямованості на розвиток якості дошкільної освіти.

Протягом наради вихователі-методисти дошкільної освіти міста  отримали рекомендації щодо забезпечення відповідності рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти; створення безпечних умов розвитку, виховання та навчання дітей відповідно до санітарно-гігієнічних вимог. На основі вивчення освітніх потреб педагогічних працівників дошкільної освіти трансформовано форми  методичної роботи, які заплановано у 2018/2019 н.р.: творчі звіти, круглі столи, методичні естафети, дискусії, тренінгові технології, ділові ігри, майстер-класи. Спрямовано методичну роботу з педагогічними кадрами на реалізацію завдань 4 етапу обласної науково-методичної проблеми «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

Вихователями – методистами закладів дошкільної освіти №19 «Калинка», №6 «Бджілка» було представлено творчий звіт участі у Всеукраїнському педагогічному заході «Літня школа для дорослих» м. Запоріжжя, науково-практичному семінарі « Технології розвитку здібностей та обдарованості дошкільників та учнів початкової школи» м. Київ. Юрченко Тетяною Анатоліївною, вихователем-методистом НВК №25 «Волошка» було представлено досвід роботи наступності та перспективності роботи між двома ланками освіти.

Організація інформаційно-комунікаційного простору в закладах дошкільної освіти є пріоритетним завданням для керівників та вихователів-методистів міста . Питання своєчасного оприлюднення інформації на сайтах закладів, інформаційний супровід сторінки facebook «Щасливе дошкілля», ведення блогів спеціалістів закладів дошкільної освіти є важливими у створенні позитивного іміджу закладу дошкільної освіти, тому методистом департаменту з гуманітарних питань Білоус С.В. були представлені ресурси для  медіа активності  закладу освіти.

Наприкінці інструктивно-методичної наради заступник начальника відділу освіти Попова Ю.П. наголосила на  спрямування діяльності педагогічних колективів на взаємодію з роботою міського методичного кабінету та психологічною службою ІРЦ «Сузір’я». Юлія Петрівна нагадала вихователям-методистам про важливість  участі всіх категорій педагогічних працівників у Всеукраїнських та обласних конкурсах, виставках, фестивалях професійної майстерності, семінарах та тренінгах, організованих ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», у вебінарах з питань дошкільної освіти.

Переглядів: 29 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar