Головна » 2018 » Июнь » 6 » ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА
13:22
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

05.06.2018 р. в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №6 «Бджілка» відбулася інструктивно-методична нарада для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста.

На порядку денному методистом з дошкільної освіти методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради Білоус Світланою Валеріївною  були розглянуті наступні питання:

1.Про підсумки методичної роботи в закладах дошкільної освіти в 2017-2018 н.р.

2.  Планування освітньої та методичної роботи в закладах дошкільної освтіи у 2018-2019 н.р.

3.   SWOT аналіз діяльності закладу дошкільної освіти.

4. Методичний супровід організації та проведення літнього оздоровлення в закладах дошкільної освіти.

5. Підсумки участі педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у професійних конкурсах всеукраїнських, обласних та міських рівнів                                              

Під час наради також  розглядались питання про оновлення нормативно-правової бази закладів дошкільної освіти, щодо методичного та інформаційно-аналітичного супроводу діяльності освітян дошкільної галузі,   про впровадження програми «Впевнений старт» в практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку, про підсумки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

З учасниками наради детально опрацьовано нормативно-правові документи щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, складання річного плану закладу дошкільної освіти, літнього оздоровлення дітей в умовах закладу, структуру та зміст освітньої програми «Впевнений старт».

Переглядів: 53 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar