Головна » 2018 » Январь » 30 » ІНСТРУКТИВНО – МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА
09:44
ІНСТРУКТИВНО – МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

З метою забезпечення якості дошкільної освіти департаментом з гуманітарних питань систематично проводиться системна робота по підвищенню кваліфікації і професійної компетентності педагогів, розвитку і підвищенню творчого потенціалу кожного педагогічного колективу в цілому, досягнення оптимальних результатів у навчанні, вихованні і розвитку дошкільників.

26 січня 2018 року в ДНЗ №23 «Дзвіночок» (зав. Рутковська Т.В.) відбувся міський семінар «День відкритих дверей: від ідеї до втілення»  для вихователів методистів та інструктивно-методична нарада вихователів-методистів та заступників директорів навчально-виховних комплексів з дошкільної освіти.

Розпочався захід із привітання гостей яскравим виступом маленьких вихованців дошкільного закладу та учнів музичної школи №3 .

Завідувачем дошкільного закладу Рутковською Т.В. та вихователем-методистом  Антоновою Р.В. було презентовано досвід педагогічного колективу по роботі з батьками вихованців. Спеціалістами закладу були показані інтерактивні форми роботи з батьками та творчі майстер-класи по залученню батьків до спільної роботи.

Інформативна частина інструктивно-методичної наради розпочалася з виступу головного спеціаліста відділу освіти ДГП Попової Ю.П.,  яка розповіла присутнім про організацію роботи закладів дошкільної освіти згідно нових нормативних документів.

Методист з дошкільної освіти ДГП Білоус С.В доповіла про стан організації роботи на сайтах дошкільних навчальних закладів, про хід виконання методичних заходів по роботі над науково-методичною проблемою області «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» та про організацію методичної роботу на друге півріччя навчального року.

Про роботу педагогічного колективу з батьками з питань духовно-морального виховання доповіла вихователь-методист дошкільного навчального закладу №19 «Калинка» Решетило Т.Л.

Вихователем–методистом ДНЗ-ЦРД №31 «Барвінок» Вовк О.О. було презентовано проект підготовки матеріалу для участі в обласному етапі конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

Бєлоус Т.К., завідувач ДНЗ №39 «Ромашка», яка є членом міської атестаційної комісії представила вихователям–методистам пам’ятку з детальним роз’ясненням щодо вивчення стану діяльності освітніх закладів міста ходу атестації педагогічних працівників.

Наприкінці методичних заходів методист з питань дошкільної освіти Білоус Світлана Валеріївна підвела підсумок роботи та ознайомила учасників з рекомендаціями семінару та інструктивно-методичної наради.

Переглядів: 158 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar