Головна » 2018 » Март » 27 » ІІ ЕТАП КОНКУРСУ «МУДРІ ШАХИ»
17:30
ІІ ЕТАП КОНКУРСУ «МУДРІ ШАХИ»

21 березня, на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 22  «Казкова країна» відбувся ІІ етап конкурсу «Мудрі шахи» . Змагання організовуються департаментом з гуманітарних питань (Онищенко Т.Я.) та Федерацією шахів м. Кам’янське (Волков А.В.) і проводяться у місті другий рік поспіль для підвищення ефективності освітньої роботи шляхом впровадження інваріантної частини Базового компоненту,  сприяння становленню особистості дошкільників, максимальному розкриттю їхніх інтелектуальних та творчих здібностей.

Участь у змаганнях взяли 14 учасників з 7 закладів дошкільної освіти, які перемогли в І відбірковому турі.  Серед запрошених були керівники закладів дошкільної освіти, педагоги, батьки, переможці 2017 року, які продовжили навчання грі в шахи.

Початок заходу був урочистим з яскравим театралізованим виступом героїв шахового королівства, які налаштували учасників змагань на перемогу.

Попова Юлія Петрівна, заступник начальника відділу освіти департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради, яка  була присутня  на турнірі зазначила, що  сьогодні, в епоху інформаційних технологій, особливого значення набуває здатність швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації, аналізувати її і робити логічні висновки. Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шахи. Шахи для дітей – це не тільки гра, що приносить задоволення, а й ефективний засіб для розумового розвитку.

Визначення переможців турніру відбувалось  за найбільшою кількістю вибраних очок в особистому заліку. За перемогу у турнірі було нагородженно медалями і подарунками:

1 місце (хлопчики) Дунаєвського Давида, вихованця ЗДО №1 «Ясочка»;

1 місце (дівчатка) Карпенко Ілону, вихованку ЗДО №22"Казкова країна";

II місце (хлопчики) Чайковського Михайла, вихованця дошкільного відділення НВК №24;

II місце (дівчатка) Черненко Мілану, вихованку ДНЗ №22"Казкова країна";

ІІІ місце (хлопчики) Паламарчука Івана, вихованця СНВК №5"Дніпряночка";

Всі учасники змагань отримали грамоти і солодкі призи, а батьки та колеги відзначили високий рівень підготовки та проведення міських змагань «Мудрі шахи» на базі ЗДО №22 «Казкова країна».

Велику подяку висловлюють всі причетні до змагання керівнику федерації шахів м. Кам’янське Волкову Антону Валерійовичу за судівство , розуміння вікових особливостей дітей та формування у дітей стійкого інтересу до гри у шахи.

Переглядів: 61 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar