Головна » 2011 » Март » 17 » 2011 РІК – МІЖНАРОДНИЙ РІК ХІМІЇ
07:52
2011 РІК – МІЖНАРОДНИЙ РІК ХІМІЇ

15 березня 2011р.в  неповній середній загальноосвітній школі-інтернаті №2 проведено міський семінар-практикум для вчителів хімії під керівництвом спеціаліста  ІМС управління освіти і науки міської ради Чобанян С.О.

Директор  НСЗШ-інтернату №2 Вінник А.В. презентувала заклад і пріоритетні напрямки діяльності на сучасному етапі розвитку національної освіти. З теми семінару «Ефективний засіб розвитку креативних здібностей учнів на уроках хімії та в позаурочний час» виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Семенюк Н.В. та вчитель хімії Стешко О.В.   

У рамках семінару заступником директора з виховної роботи Овчинниковою Т.М. висвітлено питання «Подолання неуспішності формування позитивної мотивації на навчання - шлях до оволодіння стратегією життєвого проектування та самореалізації креативної особистості».
У практичному блоці семінару були представлені:  урок хімії у 7 класі з теми «Ферум. Залізо. Поширення хімії, феруму в природі. Використання заліза. Руйнування заліза в природних умовах»; бліц-екскурс «Робітничому роду нема переводу», подорож у минуле. «Ми – майстри. Плуг на щастя», позакласний захід «Хімічна казка «Попелюшка  чарівниця». 
В рамках Міжнародного року хімії в НСЗШ- інтернаті №2 відбулася презентація виставки наукових та творчих робіт з хімії учнів та педагогів загальноосвітніх шкіл міста.

Спеціаліст ІМС управління освіти і науки  Чобанян С.О. виступила з інформацією «2011 рік – Міжнародний рік хімії». У своєму виступі вона наголосила, що хімічна освіта і ширення знань про хімію мають надзвичайно важливе значення для вирішення таких проблем, як глобальна зміна клімату для забезпечення надійних джерел чистої води, продовольства і енергії, і для підтримки здорового стану довкілля в інтересах благополуччя усіх людей. Завдяки фундаментальним і прикладним напрямам хімічної науки виробляються лікарські препарати, паливо, метали і практично усі інші види промислових товарів.

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, яка є провідною установою і координатором у зв’язку з проведенням року Хімії, пропонує зайнятись організацією заходів, спрямованих на підвищення інформованості громадськості щодо важливості хімії і сприяння забезпеченню широкого доступу до нових знань і діяльності в області хімії.

Переглядів: 818 | Додав: uondmr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar