Головна » 2018 » Июнь » 4 » ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АНГЕЛ ДИТИНСТВА» ІНІЦІЮВАЛА ПРОВЕДЕННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» В м.КАМ’ЯНСЬКОМУ
08:15
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АНГЕЛ ДИТИНСТВА» ІНІЦІЮВАЛА ПРОВЕДЕННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» В м.КАМ’ЯНСЬКОМУ

31.05.2018 р. в Кам’янській міській ради відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги раннього втручання в м. Кам’янському». До участі в засіданні були запрошені керівники різних департаментів, практичні психологи та корекційні педагоги інклюзивно-ресурсного центру «Сузір’я», завідувач міського центру ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей із захворюванням нервової системи Фоміна Г.В., головний лікар Кам’янського спеціалізованого будинку дитини. Зустріч була організована департаментом з гуманітарних питань, а ініціатором виступила Дніпропетровська обласна благодійна організація «Ангел дитинства».

Під час зустрічі учасники обговорили проблеми та можливі шляхи їх подолання при створенні умов для запровадження міждисциплінарної  сімейно-центрованої комплексної допомоги наймолодшим дітям з порушенням розвитку та інвалідністю, а також їх сім’ям. Голова громадської організації «Ангел дитинства» Наталія Алексєєва поділилася досвідом м.Дніпра щодо організації послуг раннього втручання. Кам’янчани, в свою чергу, розповіли про особливості роботи з цього напрямку в місті. Активне спілкування учасників «круглого столу» допомогло окреслити подальші шляхи та поставити першочергові завдання, а підтримка досвідчених фахівців ГО «Ангел дитинства» надала впевненості, що разом можливо здолати всі труднощі, недаремно девізом  цієї організації є вислів: «Збиратися разом – це початок, триматися разом – це процес, працювати разом – це успіх!».

Переглядів: 100 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar