Головна » 2018 » Февраль » 7 » ФОРМУЄМО ГРОМАДЯНСЬКУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ
14:20
ФОРМУЄМО ГРОМАДЯНСЬКУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Концепція розвитку освіти України передбачає сприяння формуванню діяльного члена громади, який розуміє принципи і механізми функціонування суспільства, є вільною особистістю, визнає загальнолюдські і національні цінності та керується морально - етичними критеріями у власній поведінці. Враховуючи це, 23 січня на базі школи №12 відбувся семінар – практикум для керівників та лідерів  євроклубів міста «Співпраця школи з громадськими організаціями як засіб формування громадянських та соціальних компетентностей». Методист департаменту з гуманітарних питань Згама Тамара Петрівна під час відкриття заходу зазначила, що ця проблема є невід’ємною складовою в процесі формування наскрізних навичок та вмінь сучасного школяра, здатного провадити діяльність в непередбачуваних обставинах, які можуть постати перед ним в житті. 

Директор школи Запорожець Ангеліна Анатоліївна ознайомила учасників семінару з передовим досвідом країн Балтії, який є корисним для України в процесі побудови громадянсько активного суспільства. Керівник євроклубу «Сучасник» Чирва В.В. та члени учнівського самоврядування Половченко Марія та Дехтяр Катерина провели воркшоп «Шість кроків до створення дитячої громадської організації». Зацікавив євроклубівців і тренінг «Виховання активних і відповідальних громадян держави в дебатних іграх», який підготувала заступник директора з виховної роботи Чорноус Галина Володимирівна.

Найактивнішими учасниками заходів стали діти та члени батьківської громади. Родина Пойдів розповіла про досвід співпраці батьків зі школою на базі клубу «Просвіта». Члени євроклубу «Сучасник»  провели гру «Інтуїція», присвячену культурним традиціям різних країн. Зацікавили учасників семінару і кокологічні вправи від шкільного психолога Акопян Анастасії Сергіївни. Безумовно, такі заходи сприяють розвитку державності в Україні і підсилюють вектор діяльності «Україна – ЄС».

Переглядів: 168 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar