Головна » 2017 » Октябрь » 19 » ФЛОТИЛІЯ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ!
18:45
ФЛОТИЛІЯ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ!

На базі комунального закладу «Флотилія юних моряків і річковиків» (директор Ю.Д.Кавтеладзе) з 13 по 16 жовтня 2017 року пройшли Всеукраїнські відкриті змагання з морського багатоборства, присвячені 74 річниці визволення міста. До нашого міста приїхали команди з Харкова, Одеси та Енергодара. У змаганнях приймали участь 7 команд, які гідно представляли 65 курсантів.

Курсанти змагалися в різних видах морського багатоборства: стрільба, крос, веслування на веслах та під вітрилами, в'язання морських вузлів, подача кидального кільця та теорія шлюпки.

Наші вихованці Кідишко Іван зайняв І місце з кросу, у в’язанні морських вузлів відзначились дівчата Алейнікова Карина - І місце, Василевич Марія - ІІ, Кавтеладзе Валентина – ІІІ. З теорії шлюпки Кавтеладзе Валентина посіла І місце, а Василевич Марія – ІІ.

У командному заліку курсанти вибороли І місце у в’язанні морських вузлів та з теорії шлюпки, ІІ місце з кросу та з подачі кидального кільця, ІІІ місце у веслуванні на веслах. У підсумку наша команда посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Під час урочистого закриття були вручені подарунки, кубки і грамоти найкращим курсантам й командам. Сподіваємось, що і попереду, курсантів Кам’янського чекає багато перемог та цікавих зльотів, змагань. 

Для всіх учасників змагання була організована екскурсія по місту та до відновленого відновленого парку відпочинку. Учасники заходу отримали задоволення, позитивні емоції та гарний настрій від теплої та дружної атмосфери свята.

                             

Переглядів: 71 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar