Головна » 2017 » Сентябрь » 26 » ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ТА СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В «НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»
10:33
ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ТА СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В «НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

Ці слова стали лейтмотивом засідання міського методичного об’єднання керівників шкільних євроклубів, яке нещодавно відбулося на базі технічного ліцею м. Кам’янського відповідно до річного плану роботи  департаменту з гуманітарних питань міської ради.
Засідання на тему: «Аналіз та підведення підсумків роботи міського методичного об’єднання керівників шкільних євроклубів за 2016-2017 н.р. Роль євроклубів в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» мало на меті підвести підсумки роботи мережі євроклубів за 2016-2017 н.р.; ознайомитись з досвідом роботи їх  керівників з питань розвитку комунікативної компетентності учнів, проектної діяльності та участі в освітніх проектах міжнародної програми eTwinning Міністерства освіти і науки України, Еuroquiz - Представництва ЄС в Україні, співпраці з посольствами та консульствами країн Європи; обговорити методичні рекомендації щодо організації роботи мережі євроклубів на 2017-2018 навчальний рік; проаналізувати нормативно-правове забезпечення; обговорити та затвердити план роботи міського методичного об'єднання керівників євроклубів на 2017-2018н.р.

Відкрила засідання Долина Л.М., методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, координатор з міжнародних питань та євроінтеграції навчальних закладів міста, керівник мережі євроклубів. У своєму виступі Ларися Миколаївна привітала всіх присутніх з початком нового навчального року, доповіла про підсумки роботи мережі євроклубів м.Кам’янського за 2016-2017 н.р., оголосила завдання на новий навчальний рік.

Керівник міського методичного об’єднання керівників євроклубів Гончар О.П. відзначила важливість євроклубівського руху як механізму інтеграції до європейського освітнього простору в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Родзинкою засідання стали виступи керівників євроклубів-практиків з розповідями про найцікавіші та найуспішніші форми та методи євроклубівської діяльності в 2016-2017 н.р. Про реалізацію комунікативної компетентності учнів через роботу євроклубів розповіла Лукашевич Т.О., керівник євроклубу НВК№36; про проектну діяльність шкільного євроклубу в умовах «Нової української школи» (на прикладі обласного проекту «З любов’ю до Батьківщини в Європейській спільноті») – Чирва В.В., керівник євроклубу СЗШ№12.

Власним досвідом участі в Міжнародній програмі eTwinning поділилася Кондрашова Т.В., керівник євроклубу СЗШ№30, яка є одним з найкращих ітвінерів області. Заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ Атаманюк Т.Я. розповіла про активізацію пізнавальної діяльності учнів та формування європейської свідомості через роботу євроклубу в закладах ПТНЗ.
Особливу зацікавленість викликав виступ Салій О.О., вчителя іноземної мови НВК№13, керівника євро клубу-переможця Всеукраїнського конкурсу проектів євроклубів на платформі Еuroquiz Представництва ЄС в Україні у 2017р. Саме про широкі можливості цієї платформи та емоції від перебування в Літній Академії, поїздкою до якої була нагороджена команда євроклубу НВК №13, почули учасники засідання.
Нову форму співпраці євроклубів міста з посольствами та консульствами Європейських країн в Україні  презентувала Коваленко Л.М., керівник євроклубу СЗШ№21. Вона поділилася досвідом співпраці з консульствами та посольствами Республіки Кіпр, розповіла про відвідування членами євроклубу «Дружба» СЗШ №21 Почесного Консульства Республіки Кіпр у  м. Одеса, зустріч з Консулом, перспективи подальшої співпраці.
В практичній частині засідання був обговорений та затверджений план роботи міського методоб’єднання керівників євроклубів навчальних закладів на 2017-2018 н.р., презентована робота групи на ФБ «Шкільні євроклуби. м.Кам’янське
».
Представлені на міському засіданні інноваційні та креативні ідеї допоможуть в подальшому керівникам євроклубів організувати їх роботу в новому навчальному році більш цікавою та насиченою, мотивувати учнів до впровадження ініціатив та проектів в різних сферах громадського життя.

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar