Головна » 2013 » Ноябрь » 18 » ЕКСКУРСІЯ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ НА ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦТЕХОСНАСТКА"
11:58
ЕКСКУРСІЯ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ НА ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦТЕХОСНАСТКА"
14 листопада 2013 вчителі хімії міста відвідали з екскурсією підприємство ТОВ «Спецтехоснастка». Підприємство  створене у 1989 році, спеціалізується на виготовленні оснащення високої точності, має значний досвід з розробки проектної документації та виробництва прес-форм, литійних форм і штампів різного способу дії. Партнерами підприємства є промислові компанії Німеччини, Ізраїлю, Австрії, Північної Америки, Чехії, ряду відомих підприємств СНД.

Метою екскурсії було ознайомитися з технологією переробки полімерних матеріалів (зокрема поліетилену, поліпропілену, полістиролу, поліамідних тощо), виготовлення з них герметичної пластикової тари для харчової та  лакофарбової  промисловості, пластикових виробів іншого призначення, з пресовим виробництвом; розширити знання вчителів про сучасні технології переробки полімерних матеріалів, які необхідні для вивчення теми «Органічні речовини як основа сучасних матеріалів. Пластмаси» (рівень стандарт), «Синтетичні ВМС та полімерні матеріали на їхній основі» (академічний рівень, 11кл), «Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Застосування поліетилену» (9 кл).

  

Під час екскурсії вчителі  ознайомилися з сучасними технологіями та способами переробки пластмас, високотехнологічним обладнанням для виробництва полімерних матеріалів, різноманітним спектром продукції  з полімерних матеріалів. 
Переглядів: 471 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar