Головна » 2017 » Октябрь » 19 » ДО ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ – ГОТОВІ!
18:40
ДО ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ – ГОТОВІ!

Втретє, починаючи з 2015-го року, Україна широко відзначила по-справжньому національне, близьке по духу кожному свідомому громадянину нашої держави свято - День Захисника Вітчизни. Глибоко символічно, що воно співпадає з іншим святом, яке має велике значення для кожного православного християнина  – Покровом Пресвятої Богородиці. В цей же день традиційно відзначається День Запорозького козацтва, адже наші славні козаки вважали Покрову своєю покровителькою і заступницею і ревно обороняли православну віру.

В багатьох навчальних закладах Камянського вже склалися свої добрі традиції святкування Дня Захисника Вітчизни та Дня  козацтва. Тим більше, що історія нашого міста тісно пов’язана з історією козацтва Запорозького. Є такі традиції і в НВК гімназія № 11. Але в останні роки вони дещо змінилися у зв’язку з війною на Сході нашої держави. Тому, окрім вже звичних військово-спортивних змагань, в цей день всі учні гімназії відправляють смачні гостинці, необхідні предмети побуту та вітальні листівки нашим військовим. А суддями і консультантами на спортивному майданчику разом із заступником директора з військово-патріотичного виховання Лозою С.М. та вчителями фізичної культури закладу тепер стають також учасники бойових дій на Донбасі – батьки наших учнів та члениміських громадських організацій.

Ось і цього разу на святкування до гімназії прибули запрошені гості . Серед них : голова МГО «Патріот -2015» Некритий П.Г., заступник голови МГО «Дія» Кушнерук В.В.,батьки учнів Паньковський В.О., Шиба В.В., Гололобов Д.В., Шевченко А.І., Сегейда О.І. За традицією, з привітанням до всіх учасників свята і  напутнім словом до учасників змагань – учнів 9-х – 11-х класів -звернувся настоятель церкви Святої Покрови отець Андрій. Всіх також привітала директор гімназії – берегиня нашого козацького рою «Молода Січ» Рева Н.В. До речі, саме наш рій став у цьому році став переможцем міського і учасником обласного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

 А потім розпочався найцікавіший етап нашого свята - безпосередньо військово-спортивні змагання між командами «Сміливих» та «Хоробрих». Вболівальники жваво реагували на те, як хлопці та дівчата обох команд «рятували пораненого», поціляли з автоматів у повітряні кульки, долали різноманітні перепони, споряджали патронами магазини автоматів, змагалися у перетягуванні линви  і навіть на швидкість поїдали кавуни. А чого варті злагоджені та водночас смішні рухи цілої команди на спільній довжелезній лижі! А як чудово співали дівчата обох команд українські пісні, змагаючись у конкурсі «Пісня – душа народу»! Не треба навіть казати, з яким апетитом смакували власноруч зварену кашу як самі учасники змагань, так і всі гості та учасники свята. Всі шість зразків каші вразили суддів своїми неповторними смаковими якостями, навіть колір у всіх страв був  різним.

Апофеозом свята стало нагородження  учасників та переможців змагань. Адже нагороди обом командам вручали наші шановні гості – учасники та ветерани бойових дій на Сході України. І хоч офіційною переможницею  стала команда «Сміливих »,  але переможених в цих змаганнях не було. Натомість наша молодь ще раз продемонструвала, що майбутнє нашої держави – в надійних руках!

Переглядів: 64 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar