Головна » 2017 » Август » 19 » ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!
07:46
ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!

У 2016-2017 навчальному році департаментом з гуманітарних питань міської ради запроваджено рейтингову оцінку діяльності загальноосвітніх навчальних закладів міста. Одним із вагомих критеріїв даного рейтингу є оцінка стану підготовки установ освіти до нового навчального року. З метою дотримання принципів демократичності, гласності та об’єктивності оцінювання готовності до нового 2017-2018 навчального року відповідно до наказу департаменту з гуманітарних питань від 18.07.2017 р. № 237 «Про підготовку міста до роботи в 2017-2018 навчальному році», здійснено перевірку стану готовності ЗНЗ, ДНЗ та позашкільних закладів. Усього перевірено 105 навчальних закладів різних типів. Особлива увага перевіряючими приділялась готовності навчальних приміщень та кабінетів, стану дворових територій, оформленню рекреацій та бібліотек, стану готовності до опалювального сезону, цілісності покрівель та підготовки спортивних залів та спортивних майданчиків, дотриманню санітарного режиму та техніки безпеки. Оглянуті їдальні, медичні кабінети, пральні дошкільних закладів та інші об’єкти освітніх установ, без яких не можливе якісне їх функціонування й розвиток.

Перевірку переважна більшість закладів освіти пройшли на відмінно, освіта міста працює стабільно і злагоджено. Всі заклади визнані готовими до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Виконання усіх заходів, пов’язаних з підготовкою до нового 2017-2018 навчального року, здійснено за рахунок коштів з державного, місцевого бюджетів, благодійної допомоги батьківської громадськості, підтримки депутатського корпусу та власної фандрайзенгової діяльності закладів та установ освіти міста.

А ще за оновленням і поповненням у матеріально-технічній базі кожного закладу стоїть самовіддана праця педагогічних колективів, технічного та обслуговуючого персоналу, які відповідально виконують свою місію – робити заклад освіти другою домівкою: комфортною, безпечною, затишною, сучасною та конкурентоспроможною.

 

 

                       

Переглядів: 124 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar