Головна » 2013 » Ноябрь » 27 » ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЗЛАТОУСТ" - 3 РОКИ
15:25
ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЗЛАТОУСТ" - 3 РОКИ
26 листопада 2013 відзначила третю річницю своєї діяльності дніпродзержинська благодійна організація «Центр культури і мистецтв «Златоуст». Три роки тому відбулася знаменна подія в культурному житті Дніпродзержинська – відкриття першої і поки ще єдиної в місті духовної бібліотеки. Подія ця стала дебютним кроком для «Златоуста». Відкриття бібліотеки було також приурочено до дня святителя Іоанна Златоуста, що відбилося в назві організації, яка відкрила бібліотеку.

За час своєї роботи златоустовці встигли багато чого. Так, за три роки ними було проведено ряд благодійних заходів для вихованців інтернатів та дитячих будинків, на базі православної бібліотеки створені дитячі гуртки – народно-прикладної творчості та англійської мови, проведена міжнародна конференція, присвячена проблемам сім'ї та сімейних цінностей.

Не залишив своєю увагою «Златоуст» і спорт. На початку червня організація спонсорувала змагання за Кубок і чемпіонат України з мотокросу, що вперше за довгі роки проводилися в Дніпродзержинську. На рахунку «Златоуста» також і проведення в музеї історії міста виставок українських та міських художників.Привітати «Златоуст» із третьою річницею прийшли представники творчої інтелігенції, а також духовенства. Гості вітали засновника «Златоуста» Олега Любкіна, а також вручили йому невеликі пам'ятні подарунки, після чого присутні змогли більше дізнатися про діяльність благодійної організації.
Переглядів: 443 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar