Головна » 2017 » Июнь » 20 » «ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА»
13:14
«ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА»

Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі чи дитячому майданчику?

На скільки цей відпочинок стане для малюків активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів  відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими…

З 30.05.2017 року по 16.06.2017 працював пришкільний  заклад  з денним перебуванням на базі НВО-ліцею НІТ «Сонячні зайчики». У таборі в І зміну працювало 5 загонів для молодших школярів 1-4 класів, в яких відпочили 150 малюків НВО-ліцею НІТ.

Оздоровча кампанія «Літо-2017» проходила під гаслом «Подорожуємо стежками рідного краю». Для малюків нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят. Поруч із дітьми постійно знаходились їх вихователі, які готували різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору, намагаючись допомогти вихованцям проявити свої власні можливості.

«Здорова нація – здорові діти» - під цим гаслом було проведено комплекс заходів із зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя. Щодня ранок розпочинався з ранкової зарядки, яка надавала дітям заряд бадьорості та енергії на цілий день.

День спорту, «Веселі старти», спортивний експрес, мініфутбол, естафети та змагання, кисневі коктейлі, відвідування басейну ліцею № 15 дали змогу дітям показати свої фізичні здібності, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей. І звичайно, смачні сніданки, обіди та полуденки, в яких містилося багато вітамінів, необхідних для  росту та розвитку дитячого організму.

Першого дня діти ознайомилися з режимом дня в таборі, правами, обов’язками вихованців, готувалися до відкриття табірної зміни: виготовляли газети загонів, розучували загонові та табірні пісні. 1 червня  відбулося відкриття І табірної зміни літа 2017. Святкова лінійка закінчилася квест-грою  «ДИТИНСТВО – найкраща пора». Загони вирушили у подорож за маршрутними листами до п’яти станцій: «Берегиня», «Кришталева криниця», «Дивосвіт», «Калинова», «Котигорошко». Всі діти весело грали в ігри, брали участь в різноманітних конкурсах.

Багато цікавих вражень принесли дітям майстер-класи, підготовлені та проведені протягом зміни фахівцями позашкільних закладів міста.

Діти з нетерпінням чекали кожен новий день, оскільки на дітей чекали нові пригоди та розваги:«Школа радості або Ура! Канікули!»,«Факел дружби»,  «Краса рідної землі», «Край, в якому я живу», «Пісня єднає друзів», «Малюю в серці Україну», «Ми шукаємо таланти», «Україна сміється».

Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах. Колектив педагогів пришкільного табору з денним перебуванням «Сонячні зайчики» уважно ставився до кожної дитини, піклувався про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, створив доброзичливу атмосферу відпочинку для учнів школи та майбутніх першокласників. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року. 

Життя було бурхливим, насиченим, кожен з нас вклав свою душу в загальну справу і обов’язково візьме із собою частинку тепла і світла, яку подарували йому вихователі, керівники гуртків, вожаті та загін.Ми впевнені, що обов’язково зустрінемося в таборі наступної зміни.

Переглядів: 108 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar