Головна » 2017 » Июнь » 12 » ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ МІСТА ВИЗНАНО НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ
15:24
ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ МІСТА ВИЗНАНО НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ

З метою забезпечення активної участі молоді у формуванні та реалізації державної політики з питань соціального становлення та розвитку молоді місті утворено та діє Молодіжна рада. Останнім часом значно активовано діяльність Молодіжної ради, оновлено її склад. На сьогодні до складу Молодіжної ради входять 17 активістів учнівського та студентського самоврядування навчальних закладів Кам’янського. Щороку Молодіжною радою в місті реалізовується понад 20 соціальних проектів.

2017 рік став визначним у діяльності Молодіжної ради  нашого міста. В місті започатковано проведення нових цікавих проектів для молоді, а саме: конкурс наукових доробків молоді еколого-натуралістичного спрямування «Life Hack», цикл тренінгів щодо розвитку лідерських та комунікативних якостей молоді «Я лідер», міський екологічний фестиваль «Місто – чисте довкілля», танцювальний батл «I cane dance», патріотичні квести «Ми козаки – ми переможці!» та «Ми патріоти!», соціальна акція «Молодь - дітям» тощо.

 У 2017 році Молодіжна рада міста почала плідну співпрацю із Молодіжним центром Дніпропетровщини в напрямку реалізації регіональної молодіжної політики на міському рівні. Так, молодь Кам’янського прийняла участь в обласній соціальній акції «Прапори до гори» та обласному проекті «Компас DP».  29 березня 2017 року Молодіжною радою нашого міста, в приміщенні Дніпропетровської обласної ради, було підписано Меморандум про співпрацю та порозуміння з комунальним підприємством «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради.

Сьогодні молодь Кам’янського  активно спілкується та ділиться досвідом із молодіжними лідерами нашої області. Діяльність Молодіжної ради нашого міста визнано на обласному рівні та ставиться у приклад. Інформацію про  роботу Молодіжної ради Кам’янського опубліковано у «молодіжній рубриці» від Молодіжного центру Дніпропетровщини (08.06.2017р.).

Сподіваємось, що, попереду, на молодь Кам’янського чекає багато спільних та цікавих  обласних проектів.

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar