Головна » 2018 » Октябрь » 12 » ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
15:36
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої країни. Українці святкують День захисника України, День козацтва та День Покрови – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Департамент з гуманітарних питань Кам'янської міської ради провів історичний арт-майдан «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух» на базі комунального закладу  «Середня загальноосвітня школа № 35».   На свято завітали гості: Бабенко Рита, методист методичного кабінету при департаменту з гуманітарних питань; Ткаченко Ірина Петрівна, заступник декана з виховної роботи  Державного технічного університету, Самойлович Олександр Олексійович – родичі загиблих воїнів та учасники АТО: Марк  Гончаренко (батько учня СЗШ №35), Козачок Андрій, Заводський Олександр.

Взяли участь в заході учні 5-6 класів закладів загальної середньої освіти:СЗШ №7,12, 18, 22, НВК №13 та стали учасниками історичної вікторини.

Козацтво  ввійшло в історію багато століть назад і немає йому кінця, і вже традиційно, щороку, в День козацтва та Покрови в СЗШ № 35 приймають до лав громадської організації "Патріот" маленьких  козачат.

В присутності начальника  штабу Кам'янського козачого куреня Школяра Павла Павлович та судді козачого куреня Радіна Олексія Васильовича  майбутні козачата 35-ї школи промовили клятву на вірність українському народу. Після чого отець Феодосій – настоятель козацької церкви Святої Покрови УПЦ КП у місті Камянському окропив дітей святою водою.

Свято продемонструвало, що однією з найяскравіших  сторінок  нашої держави стала козаччина. Сторінка ця писана не лише списами і шаблями, а найблагороднішими та найсвятішими лицарями України. Вона переконливо засвідчує високу духовність, культурні традиції  нашого народу, його шляхетну вдачу та благородні звичаї і в наші дні.

Переглядів: 13 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar