Головна » 2018 » Май » 18 » ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СЗШ №31
07:22
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СЗШ №31

17 травня 2018 року учні та вчителі КЗСЗШ №31 м. Кам’янського, (директор школи Третьяк І.І.), відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учнів, а й вчителі школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, а на вулиці школи учнями та їх класними керівниками був створений справжній флеш-моб із різноманітних вишиванок.
Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи, разом зі своїми батьками, відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Переглядів: 65 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar