Головна » 2017 » Октябрь » 20 » ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ДНЗ №39
08:30
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ДНЗ №39

Славний день українського козацтва відзначили 18.10.2017р. в ДНЗ №39 «Ромашка» (зава. Бєлоус Т.К.) На свято були запрошені воїни-захисники – учасники бойових дій на сході України  43 батальйону 53 бригади Роман з позивним «Каскад» та Олег з позивним «Каюн».

До цього дня вихованці закладу ретельно готувалися, щоб показати велич та силу українського козацтва. Педагоги закладу організували спортивно-розважальну програму «Козацькому роду – нема переводу».

Під час урочистого свята маленькі громадяни України – вихованці дитячого садочка мали змогу відчути атмосферу українського слова, українського духу, української державності.

Маленькі козачата танцювали, співали, читали вірші про Україну. Разом з дітьми приймали участь у конкурсах Роман та Олег і  стали прикладом  сили, витривалості, дружби,  невичерпної енергії, спритності, життєрадісності.

Від працівників  та батьків дошкільного закладу було передано подарунок для захисників України та дитячі малюнки з побажаннями. Дошкільники мали змогу поспілкуватися з військовими, розглянути  бойові нагороди, в свою чергу Роман та Олег побажали дітям плекати українську мову і бути гідними патріотами України.    

Покоління українців змінюється й росте, своїм дітям ми показуємо приклад   як потрібно любити свою Батьківщину, й бути їй вірними.

Переглядів: 110 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar