Головна » 2018 » Апрель » 11 » ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СЗШ№ 31
18:10
ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В СЗШ№ 31

6 квітня 2018 року в КЗСЗШ №31 м. Кам'янського (директор Третьяк І.І.), відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь 9-11-х класів та лідери учнівської ради старшокласників. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. 
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Переглядів: 55 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar