Головна » 2018 » Июль » 5 » «ДЕНЬ ТАЛАНТІВ»
09:35
«ДЕНЬ ТАЛАНТІВ»

03.07.2018  року в пришкільному таборі «Барвінкова країна» (КЗ СЗШ № 25) проходив тематичний «День таланів». Цього дня діти мали змогу продемонструвати свої вміння та таланти в різних сферах (вокальних, танцювальних, в образотворчому мистецтві, у спорті та інших видах діяльності).

Для дітей були проведені змагання з футболу, де хлопці показали свої спортивні здібності.

Окремої уваги заслуговує виставка поробок «Творча майстерня», на якій були представлені витвори, виготовлені руками дітей впродовж попередніх днів другої табірної зміни. Оскільки наш заклад відпочинку співпрацює з Будинком дитячої творчості та Станцією юних техніків, виставка виявилась доволі об’ємною і різноманітною. Впродовж двох тижнів кожна дитина мала змогу побувати на майстер-класах з рукоділля, виготовлення  мукосольки та ляльки-мотанки.

А завдяки танцювальним талантам наших дітей, всі були під великим враженням феєричних виступів дівчаток – Спірідонова Настя, Хоренко Даша, Сідько Вікторія. В повному складі загін «Ромашка» (1 загін) подарував публіці танок «Черепаха».Чернова Анастасія (ІІ загін) декламувала вірш «Черешня».

Не залишились без уваги і вокальні таланти дітей, дівчатка ІІІ загону виконали пісню «Мама».Особливо хочеться відмітити талант вихованця І загону – Сподинця Тихона, який усім подарував задоволення від своєї гри на флейті.

Такий незвичний зорепад ми влаштували в пришкільному таборі «Барвінкова країна». Ми раді, що талантів так багато!

                   

Переглядів: 105 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar