Головна » 2018 » Январь » 23 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
14:16
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

До Дня Соборності України в колегіумі №16 відбувся виховний захід  для  учнів 7 – х класів «СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА –  ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ», який був спрямований на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей.

На свято завітали представники організації  «Патріот» (Макида Ігор, Назаренко Віталій) та полку «АЗОВ» (Мазур Валерій, Капуста Едуард)

Діти з цікавістю та захопленням вітали почесних запрошених гостей.

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України,а й ознайомилися з історичними фактами про Україну, пригадали видатних історичних та культурних діячів, які зробили вагомий внесок в обєднання українських земель, дізналися про всеукраїнську акцію «Живий ланцюг», як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Окрім того, діти відповідали на запитання літературно – історичної вікторини, продемонструвавши не аби які знання з історії рідної держави.

Мета виховного заходу полягала в тому, що ми повинні пам’ятати, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічної й духовно багатої, вільної й демократичної України.

                 

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar