Головна » 2018 » Январь » 22 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
16:04
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.Тож щороку, 22 січня,  ми відзначаємо  День соборності України.

З нагоди святкування в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №28»  відбулась низка інформаційно-просвітницьких заходів. Класні колективи 1-11 класів під час проведення Єдиного патріотичного уроку «Соборна моя Україна» гортали сторінки історичного минулого України, читали твори всім відомих класиків української поезії, здійснювали віртуальні мандрівки музеями та краєвидами рідної Батьківщини, створювали флешмоби в підтримку єдності і незалежності нашої країни.

Особливе враження на всіх присутніх учнів та вчителів склала загальношкільна лінійка «Моя єдина Україна», в ході якої класні колективи відтворили єдність міст зі сходу та заходу, півдня та півночі України.  Музичною окрасою цього дійства став виступ шкільного гуртка «Співаночка». Використані відеосюжети вдало доповнили атмосферу святковості та значущості дійства.

Піднесенню духу патріотизму, національної гордості та єдності сприяла шкільна акція «Свою любов я Україні віддаю», презентація виставки літератури у шкільній бібліотеці, майстер-класи по виготовленню національних сувенірів та оберегів.

Найвідповідальнішим випробуванням для всієї шкільної родини стала гра квест «Я люблю Україну».

До проведених заходів залучено 388 учнів та 29 вчителів. Приєднуйтесь до нас – МИ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!

                   

Переглядів: 102 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar