Головна » 2018 » Январь » 23 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ
14:13
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

22 січня 2018 року у приміщенні СЗШ № 40 відбувся захід, на який були запрошені представники учнівських колективів НВО ліцей НІТ, НВК АЛ № 15, СЗШ № 30. Тож, у річницю Дня соборності, учні вищезазначених закладів освіти, як і весь український народ, iз вдячністю згадали тих героїв, якi боролися за об’єднання всiхнацiонально-демократичних сил українства, хто словом i реальними справами намагався вiдродити незалежну соборну Українську державу.    

Проведений у СЗШ № 40 захід складався із двох частин: концертної програми «Усе моє, що зветься Україна» та патріотичного квеста «Як у нас на Україні». Головна мета вищезазначених заходів – націлити сучасну молодь на те, що саме від них залежить, якою буде доля нашої держави, що саме вони  в єдності дій та соборності душ можуть побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться прийдешні покоління.

Протягом квеста «Як у нас на Україні» 4 команди старшокласників відвідали6 станцій, серед яких: хореографічна станція «Українські візерунки»,творча станція «Славні хлопці – козаки», станція-сюрприз «На щастя, на долю», майстер-клас «Українські вишиванки – наче райдуги-світанки», пластилінова фантазія «Ми – українці», аналітична гра «Хто я? Що я?», музична скринька «А пісня – це душа. З усіх потреб потреба…». Цікаві випробування кожної із станцій були представлені у вигляді творчих та інтелектуальних завдань, розширили кругозір учнів,  сприяли підвищенню пізнавального інтересу, формуванню комунікативних навичок та дружньої атмосфери;  вимагали від учасників квесту згуртованості, прояву творчої фантазії, організованості і креативності.Жоден учень не залишив стіни СЗШ № 40 без подарунка: хтось виготовив власноруч українську вишиванку із паперу, хтось отримав у подарунок мішечок достатку, який є  символом добробуту і щасливої долі. А головне, запрошені на захід старшокласники  відчули, що всі вони – часточка України – величної, могутньої, незалежної держави, історію якої творити їм – майбутнім випускникам!

Переглядів: 86 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar