Головна » 2018 » Июнь » 4 » ДЕНЬ РАДІСНИЙ ТА СВЯТКОВИЙ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!
09:56
ДЕНЬ РАДІСНИЙ ТА СВЯТКОВИЙ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Перший літній день в Україні, та що там у всьому світі – день радісний та святковий – День захисту дітей!

І саме в цей день  для усіх маленьких мешканців нашого міста розпочалось  «Літо-fest». Фестиваль літніх розваг, фестиваль нових друзів, нових вражень, активного відпочинку, фестиваль безтурботної свободи та незабутніх подорожей, фестиваль захопливої гри та літніх цікавинок.

01.06.2018р. на базі комунальних закладів «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості», «Будинок дитячої творчості»  пройшло свято, присвячене  Дню захисту дітей та початку літнього відпочинку - 2018. Свято відвідали діти із таборів відпочинку, які працюють на базі закладів загальної середньої освіти.  

У закладах гості ознайомилися із найкращими роботами вихованців гуртків образотворчого та  декоративно-ужиткового мистецтв .

Дітям дуже сподобалося свято та концертна програма на базі ЦПРтаДТ, а особливо  флеш - моб, у якому взяли участь усі присутні. Ті діти, які були найбільш активними в ході свята отримали подарунки від міського голови.  

Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. Тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота пришкільного табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

З   29 травня 2018 року почали працювати 31 табір відпочинку на базі закладів загальної середньої освіти. В 1 зміну в таборах відпочивають більше  2 800 дітей.

Бажаємо всім веселого, змістовного відпочинку та гарного настрою!

                     

Переглядів: 71 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar