Головна » 2018 » Июль » 4 » ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ
10:55
ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

28 червня наша держава відзначила  День Конституції України. Сама за цим документом ми маємо жити і сьогодні, і в майбутньому, створювати демократичне суспільство, правову державу, в якій найвища цінність – це людина, її життя, честь і гідність. В місті Камянському в таборах відпочинку з денним перебуванням  пройшли культурно-мистецькі та просвітницькі заходи, присвячені  22-ій річниці Конституції України.       

27 червня у пришкільному закладі відпочинку «Барвінкова країна» (КЗ СЗШ №25) було проведено урочистості до Дня Конституції України.  У  заході взяли активну участь вихованці дитячого табору, приємно вразивши своєю творчістю і активною діяльністю. Школярі розповіли цікаві відомості із історії створення Конституції, про свої права та обов’язки, виразно декламували вірші, співали, танцювали. Під час проведення  заходу вихованці не тільки уважно слухали, але були й активними співучасниками розмови про національні символи України, її суверенітет, державну  мову та Конституцію нашої держави.

Проведені  в  усіх закладах відпочинку заходи, спрямовані  на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, знання історії вітчизняного конституційного права та в рамках реалізації право просвітницького проекту «Я маю право».

                

Переглядів: 58 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar