Головна » 2017 » Июнь » 29 » ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ
13:26
ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

28 червня наша держава відзначила  День Конституції України. Сама за цим документом ми маємо жити і сьогодні, і в майбутньому, створювати демократичне суспільство, правову державу, в якій найвища цінність – це людина, її життя, честь і гідність. В нашому місті в таборах з денним перебуванням  в бібліотеках  оформлені  тематичні виставки, присвячені  21-ій річниці Конституції України.       

Напередодні Дня Конституції вихованці табору «Вітамін» СЗШ № 44  провели тренінг «Конституція України і права дитини». Кожна дитина замислилася над тим, яка вона, що означає її ім’я, які права вона має від народження і до кінця життя. Серед найважливіших діти назвали право на сім’ю, турботу і любов. Не забули про право на освіту і лікування, подорожі, захист від бойових дій, особливу увагу до дітей - інвалідів тощо.

27 червня 2017 року в закладі відпочинку з денним перебуванням «Веселка» на базі СЗШ № 7  відбулася урочиста лінійка до Дня Конституції України. В ході лінійки вихованці читали вірші про Конституції, Україну, про права і обов’язки громадян. І закінчилася лінійка патріотичним флешмобом. В таборі відпочинку  на базі НВК № 26 пройшов конкурс малюнків на асфальті, присвячений дню Конституції «Моя люба Україна». З нагоди святкування Дня Конституції України  для дітей  проведено вікторини « Конституційні права та обов’язки», бліц – розминки « Чи знаєш  ти?» та інш.

Проведені  в  навчально-виховних закладах заходи, спрямовані  на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки, історію вітчизняного конституційного права.

Переглядів: 78 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar