Головна » 2018 » Июль » 4 » ДЕНЬ КАЗКИ
13:19
ДЕНЬ КАЗКИ

У дитячому таборі з денним перебуванням «Сонячні промінці»  на базі комунального закладу « Середня загальноосвітня школа № 29»  пройшов казковий день. До свята були залучені всі загони табору. Кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції.

Загін « Бджілки»вразив своєю артистичністю та незвичністю постановки казки “Ріпка”. Кожен актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти.

Вихованці загону «Реп'яшки»  творчо підійшли до підготовки конкурсних номерів: підбирали атрибути та готували яскраві костюми. Вдало було підібрано музичний  супровід, який додавав постановкам неповторного колориту.

Окрім перегляду казок у таборі проходила казкова вікторина. “День казки” завершився казковою грою-квест «Там на незвіданих доріжках» за участю всіх учасників свята. Казка навчала дітей бути дружніми, добрими та приходити на допомогу один одному. Це  лише невеличка частинка яскравості з життя табору “Сонячні промінці”, кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

               

Переглядів: 74 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar