Головна » 2017 » Сентябрь » 12 » ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА
10:18
ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА

Традиційно у вересні, до  Дня фізичної культури і спорту,  в дошкільних закладах міста проводиться олімпійський тиждень,  метою якого є пропаганда здорового способу життя,  формування у вихованців фізичного і морального здоров’я, мотивація педагогів закладів та родин вихованців до спортивного способу життя.

Олімпійський тиждень в дошкільних закладах пройшов під гаслом «Олімпійцями зростаємо – обираємо ми спорт!» Участь в ньому прийняли  43 дошкільні навчальні заклади та 10 дошкільних відділень навчально-виховних комплексів. У спортивних змаганнях, іграх, конкурсах, квестах, флешмобах та інших фізкультурно-оздоровчих заходах взяли участь більше 5000 дітей.

Протягом тижня дошкільнята відвідували спортивні клуби, дитячі юнацькі спортивні школи, басейн, змагались з дитячих видів спорту. Разом з маленькими олімпійцями у дитячих садочках долали перешкоди і долучались до спорту їх батьки. Протягом тижня у всіх садочках проведені ранкові зарядки з батьками, спортивні розваги «Тато, мама, я  - спортивна сім’я», проведені ігри-квести, до яких активно залучались тати й мама.

Педагогічні колективи, в свою чергу презентували нетрадиційні форми і методи фізкультурно-оздоровчої роботи, створення нетрадиційного фізкультурно-оздоровчого середовища в дошкільних навчальних закладах.

Олімпійський тиждень закінчився підведенням підсумків та виставкою фотознімків усіх змагань, переглянувши яку, батьки мають змогу радіти успіхам своїх дітей щоденно.

Переглядів: 94 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar