Головна » 2018 » Декабрь » 7 » ДЕНЬ ДОБРОТИ
15:41
ДЕНЬ ДОБРОТИ

Кожен рік в комунальному закладі «Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини №32 «Дельфін» влаштовується свято День Доброти, присвячене  Всесвітньому Дню людей з особливими потребами.  В установі виховується 325 дітей, з порушенням опорно-рухового апарату, серед  яких 10 родин, в яких виховуються   діти з інвалідністю . Це свято вже стало традиційним і проводиться протягом семи років. До нього готуються заздалегідь як педагоги, так і батьки та діти нашого закладу.

Святковий день починається з благодійного ярмарку. Поробки, прикраси, ялинкові іграшки, обереги, символи наступного року та інші вироби, зроблені педагогічним колективом  власноруч, залюбки купують гості закладу на подарунки до зимових свят. В цьому році зібрані кошти будуть використані на придбання столу пісочної анімації та терапії з світлодіодною підсвіткою, для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. За минулі роки  отримані кошти були витрачені на придбання музичного центру, на пошиття костюмів для вистав та хореографічних постановок, на оновлення спортивного інвентарю, принтеру для документообігу.

Свято розпочалося із святкового концерту «Милосердя і доброта – крила нашої душі», в якому взяли участь і діти з інвалідністю, які разом з іншими дітьми демонстрували свої таланти в танцях, піснях, декламуванні віршів. На святі звучали слова вдячності колективу закладу  від родин вихованців. Протягом  дня працювала “Пошта добрих слів”, виставка родинних робіт «Ялиночка без голочки», виставка – конкурс малюнків “На доброму серці тримається світ”, вітальні кожної групи прикрашали колажі на тему: “Добро у нашому житті ”.

Дітей з особливими потребами привітали чарівниці-майстрині (працівники) закладу з музично-хореографічною композицією «Квітка-душа», які презентували свої роботи: вироби петриківського розпису (вихователь-методист Довгань Т.В. та вихователь Стратій О.О.); вишивки (вчителі-дефектологи Жибак М.Т. та Стрілець В.В.); прикраси з бісеру (вчитель-дефектолог Прожуган І.В.); прикраси з покидькового матеріалу (керівник гуртка ОТМ Ключко Т.В.); ляльки-сплюшки (вчитель-дефектолог Стрілець В.В.); картини морських пейзажів (вчитель-логопед Піщіц Н.Г.); ляльки - сніжки (медсестра фізіотерапевтичного кабінету Кірічук О.В.). Також працювала виставка родинних робіт дітей з особливими потребами  «Ти зможеш все, моя дитинко…»

На свято завжди запрошуються гості – друзі закладу, депутати міської ради. А цього року на святі були присутні:

Онищенко Тетяна Яківна, директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради

Селищев Володимир Миколайович, депутат міської ради

Григоращук Людмила Іванівна, директор ЧП «Міняйло»

Зайцева Зоя Валентинівна, завуч початкової школи НВК - академічного ліцею №15.

Завдяки депутату міської ради Селищеву Володимиру Миколайовичу діти з особливими потребами отримали подарунки -  набори для творчості. Святкове меню закладу прикрасив святковий пиріг

Переглядів: 43 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar