Головна » 2017 » Июнь » 15 » ЦІКАВЕ ТА ЗМІСТОВНЕ ДОЗВІЛЛЯ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ДЛЯ ДІТЛАХІВ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
12:27
ЦІКАВЕ ТА ЗМІСТОВНЕ ДОЗВІЛЛЯ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ДЛЯ ДІТЛАХІВ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

15 червня —Всесвітній день вітру. Ініціаторами його запровадження стали Європейська асоціація вітроенергетики і Всесвітня рада з енергії вітру.

Метою проведення цього незвичайного свята педагоги-дошкільники визначили — познайомити дітей та привернути увагу батьківської громадськості до величезного потенціалу вітроенергетики.

Вітроенергетичні установки сьогодні успішно діють майже у 80 країнах світу. На думку експертів, розвиток цієї галузі допоможе розв’язати не тільки енергетичні проблеми, а й економічні та екологічні.

а рекомендаціями журналу «Джміль» в закладах дошкільної освіти розповідали дітям про вітер (яким він буває?), про екологічні джерела електроенергії; розмірковували разом над тим, чому їх необхідно використовувати, як вітер може допомагати людям, як зробити так, щоб вітри не завдавали шкоди.

Впродовж дня з дітьми проводилася робота:

А саме цікаве було на подвір’ї:

  • Гра-дослідження-порівняння “Слухаємо вітер”: діти слухають звук вітру, пробують визначити його силу.
  • Винахідницька гра “Створюємо вітер”: малята придумують різні способи створення вітру (наприклад, подмухати, помахати віялом тощо), визначають, як можна створити найсильніший вітер.
  • Діалог-дослідження “Де працює вітер” (“Джміль”, 2014, № 4 та електронні додатки до нього).
  • Дослід “Вітрячок”: діти роблять вітрячок, “ловлять” ним вітер надворі, визначають його напрям, пробують розкрутити дмуханням.

Батькам було рекомендовано більше дізнайся:

    • Велика дитяча енциклопедія : 5000 подій, фактів, явищ / пер. з англ. А.І.Кіма та В.В.Демикіна; пер. укр. мовою С.Литвиненка, Р.Корнієнка. – М. : Росмэн, 2000. – 333 с.
    • Довкілля : Хрестоматія: Для почат. кл. загальноосвіт. навч. закл. / упоряд. О.А.Біда. – К.; Ірпінь : Перун, 1999. – 366 с.

У цей день малюки та батьки дізналися про цікаві факти про вітер, заворожуючу природну стихію, корисні поради на випадки життя.

Фото надано ДНЗ №14 «Берізка» та ДНЗ-ЦРД №32 «Дельфін».

Переглядів: 87 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar