Головна » 2018 » Ноябрь » 5 » ЦІКАВА ПОДОРОЖ ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ
15:30
ЦІКАВА ПОДОРОЖ ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Веселими та багатими на події були осінні канікули для вихованців НВК «Гармонія», дітей пільгових категорій. Маленькі мешканці «Гармонії» під час канікул відвідали «Центр-кіно» в ТРЦ «ЦУМ», музей історії міста, академічний музично-драматичний театр ім. Л.Українки.

Та самим яскравим спогадом стала поїздка до м. Дніпро, яку організували добрі друзі навчального закладу Центр культури і мистецтв «Златоуст» (директор – Волошина Світлана Тимофіївна) та ПрАТ «Оріль-Лідер» (директор – Волков Руслан Дмитрович).

02 листопада 20 дітей пільгових категорій вирушили в цікаву подорож. Першим у м. Дніпро вони відвідали планетарій. Пізнавальна розповідь про далекі і близькі планети та сузір’я надовго запам’ятається хлопчикам та дівчаткам. «Сьогодні я вперше почула із яких зірок складається Велика Ведмедиця, тепер буду завжди шукати її на нічному небі, - ділиться враженнями учениця 5-А класу Таранова Вікторія.

Після планетарію на вихованців чекала ще одна цікава екскурсія в зоологічному музеї Дніпропетровського національного університету. Це один з найстаріших музеїв міста. Ідея створення зоологічної колекції належала видатному діячеві культури і освіти, краєзнавцю, археологу, фольклористу і етнографу - академіку Д. І. Яворницькому ще в 1901 році, яким датований найстаріший експонат. Зараз зоологічний музей знаходиться в навчальному корпусі №2 ДНУ і займає - 572 м2 з яких експозиція складає 495 м2.

Діти почули про тварин, що вже давно зникли з планети Земля, про сучасний зоосвіт, та про тих братів наших менших, що занесені до Червоної Книги.

І наостанок юні екскурсанти завітали до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, де змогли ознайомитися з цікавинками дитячої літератури.

Автобус вирушив додому, за вікнами миготіла яскравими різнокольоровими листочками осінь, а в серцях хлопчиків і дівчаток з «Гармонії» назавжди поселились спогади про подорож, такі ж яскраві як і осінь за вікном.

Переглядів: 20 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar