Головна » 2018 » Июнь » 7 » ЧЕРГОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК З СТОКЛІТКОВИХ ШАШОК
08:20
ЧЕРГОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК З СТОКЛІТКОВИХ ШАШОК

У місті Дніпро  в шахово-шашковому клубі ім. Й.Уріха відбувся черговий чемпіонат області серед чоловіків і жінок з стокліткових шашок (шашки-100).

В змаганнях серед чоловіків  з першого і до останнього  туру лідерства не поступився  майстер спорту з міста Кам'янське,  спортсмен комунального закладу «Інваспорт» Кирило Іванов.  Зупинити Кирила на шляху до чергового звання, чемпіон області-2018 з шашок-100,  ніхто із суперників так і  не зміг.  Тому за тур до кінця змагань він забезпечив собі недосяжний відрив від найближчих переслідувачів і став вдруге у цьому році сильнішим  спортсменом області (місяцем раніше Іванов К. святкував перемогу у шашках-64), залишивши позаду  спортсменів з міста Дніпро майстра спорту Прокопенка Миколу і кандидата в майстри спорту Онищенка Руслана, які посіли  відповідно друге і третє місця.

У змаганнях серед жінок боротьба  за перше місце розгорнулась між кам’янчанками  Губарєвою Ольгою (ДЮСШ№2) та Лашковою Анастасією (ДДТУ),  які за рівнем гри значно перевершували  інших суперників. Завдяки перемозі над Анастасією у проведеному додатковому бліц-матчі з двох партій  чемпіонкою області-2018 з шашок-100 стала Ольга Губарєва. Друга – Лашкова Анастасія. На третьому місці  Олена Калашникова з селища Гречане Петриківського району.

Призери змагань здобули право представити Дніпропетровщину у складі збірної області у Кубку України з стокліткових шашок, який відбудеться з 30 червня по 8 липня в місті Івано-Франківськ.

Переглядів: 20 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0