Головна » 2017 » Ноябрь » 3 » ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ
08:48
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

1 листопада у будівлі Кам’янської міської ради відбулося чергове засідання Молодіжної ради міста. У засіданні взяли участь заступник міського голови Владислав Мелешко, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, а також активісти громадських організацій, лідери молодіжних рухів Кам’янського.

Голова Молодіжної ради Аліна Жиронкіна доповіла про роботу, виконану протягом 2017 року. За підтримки департаменту з гуманітарних питань міської ради Молодіжною радою було організовано низку соціальних акцій, патріотичний квест, конкурс відеороликів «Творімо добро разом». За сприяння міського екологічного центру цього року вперше відбувся міський конкурс наукових доробків молоді еколого-натуралістичного спрямування «LifeHack». Молодіжна рада постійно проводить заходи екологічного спрямування, із благоустрою території міста тощо. Члени ради беруть активну участь у загальноміських заходах як помічники організаторів.

У квітні цього року вперше в історії міста Молодіжною радою було підписано Меморандум про співпрацю та порозуміння із Молодіжним центром Дніпропетровщини. Головною метою документа є налагодження тісної взаємодії із обласним молодіжним центром, зокрема, проведення колективними зусиллями молодіжних заходів у Кам’янському. Аліна Жиронкіна висловила сподівання, що найближчим часом у місті будуть реалізовані масштабні спільні проекти.

Також учасники засідання обговорили заходи, які Молодіжна рада планує провести до кінця поточного року. Це, зокрема, – міський конкурс есе англійською мовою, присвячений 155-річчю видатного американського письменника О.Генрі; міський конкурс декламаторів віршів до Дня української писемності та мови; урочистий захід «Студентський бал міського голови» з нагоди Міжнародного дня студента.

Підсумовуючи першу частину засідання, заступник міського голови відзначив великий обсяг проведеної молоддю роботи. «Проявляйте ініціативу, виступайте з новими творчими ідеями та проектами, а міська влада підтримуватиме ваші починання», – запевнив Владислав Мелешко.

Захід продовжився у форматі діалогу. Молодь мала нагоду озвучити такі актуальні питання, як створення в місті молодіжної зони вільного спілкування та неформальної освіти, організація для молоді практичних курсів із військово-патріотичного виховання, розвиток і популяризація руху КВН, проведення для молодих батьків тренінгових курсів та всеобучів з питань виховання тощо. До обговорення питань долучились і присутні молодіжні активісти міста.

За підсумками засідання прийнято рішення до 1 грудня опрацювати питання із затвердження конструктивного плану роботи Молодіжної ради на наступний рік з урахуванням усіх наданих пропозицій.

 

                 

Переглядів: 103 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar